top of page
Ekran Görüntüsü (823).png

Bodrum Çamlık
BİSİKLET TURLARI

Ortalama 30 Km

Hizmetler: Elektrikli Bisiklet, Rehberlik

Bisiklet Özgürlüktür

Bizce bisiklet, bulunduğumuz yerin tüm çevresel şartlarına temas etme ve giderek onun bir parçası olarak hareket etme becerisi kazandıran yegane araçtır. 

Bisiklet Turları, kendi gücümüzün farkına varmayı, doğaya dönüşü, mutluluğun sadelikte olduğunu ve birlikte yeni bir dünya keşfetmek için büyük fırsatlar verir.

Bisikletler Bizden

Bisiklet Turlarımız acente hizmetleri ile rehberli, teknik destek sunulan butik turlardır.
Bisikletlerimiz tur rotasına uygun olarak tasarlanmış kaliteli bisikletlerdir.
Bisiklet turlarında kimileri aktif bir sürüş isterken, kimileri ise doğa içinde sakin ve performans gerektirmeyen turları tercih edebilirler.
Bisiklet turlarımız içinde ailece katılabileceğiniz kısa etaplar gibi tatil amaçlı uzun turlarda bulabilirsiniz. 
Bisiklet Turlarımızda sunulan hizmetler, bisiklet modelleri, tarihler, katılımcı sayısı, konaklama gibi tercihler doğrultusunda tur ücretleri de değişkenlik göstermektedir.
Guruplara Özel İstenen Tarih ve Saatlerde Bisiklet Turları Organize Ediyoruz. Ferdi Katılım ve Toplu Sürüşler İçin Belirli Gün, Saat ve Noktalardan Hareket Ediyoruz.
Katılmak istediğiniz tarihleri belirleyin, kaç kişi, yaş gurubu, kendiniz hakkında ve neler beklediğiniz konusunda bize yazın. Tecrübeli bisiklet rehberlerimiz sizin taleplerinize göre program ve fiyat seçenekleri sunacaktır.

Fiyat Teklifi Alın

Teşekkürler! Kısa sürede dönüş yapacağız.

bottom of page